Trainingstijden

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVA JO8-1 16.30 - 17.30 de Ridder
  • kunstgras
  • 3
  • -
GVA JO10-1 17.00 - 18.00 Jeroen Janssen, Maikel Derks
  • kunstgras
  • 6
  • -
GVA JO11-1 17.00 - 18.00 Jeroen Janssen, Maikel Derks
  • Kunstgras A
  • 5
  • -
GVA JO13-1 18.00 - 19.00 Bart Balk
  • kunstgras
  • 5
  • -
GVA JO15-1 18.00 - 19.15 Floris Ketelaer
  • Kunstgras A
  • 6
  • -
GVA MO19-1 19.15 - 20.15 Emile Ter Horst
  • kunstgras
  • 1
  • -
GVA JO19-1 19.30 - 21.00 Bas Brom
  • kunstgras
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVA JO16-1 17.45 - 19.00 v.d. Welk
  • Kunstgras A
  • 3
  • -
GVA JO17-1 17.45 - 19.00 v.d. Welk
  • Kunstgras A
  • 3
  • -
GVA MO13-1 18.00 - 19.00 Anne Geurtz
  • Kunstgras B
  • 6
  • -
GVA VR2 (zon) 19.00 - 20.00 Martien Peters
  • kunstgras
  • 5
  • -
GVA 2 (zon) 19.00 - 20.30 Capitao Nseka
  • kunstgras
  • 1
  • -
GVA 1 (zon) 19.30 - 21.00 Johan Scholten, Ronnie Claassen
  • C
  • 2
  • Op kunstgras om 20.15 uur

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVA MO15-1 18.00 - 19.00 Britt Lenting, Anne Bombach
  • Kunstgras B
  • 3
  • -
GVA JO15-1 19.00 - 20.15
  • Kunstgras A
  • 6
  • Chaimil Mormon
GVA VR1 (zon) 19.00 - 20.15 Monique van Alst, Lisette Bombach
  • kunstgras
  • 4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVA JO8-1 16.00 - 17.00 Anique Kaak
  • kunstgras
  • 4
  • -
GVA JO16-1 17.45 - 19.00 v.d. Welk
  • Kunstgras A
  • 3
  • -
GVA JO17-1 17.45 - 19.00 v.d. Welk
  • Kunstgras A
  • 3
  • -
GVA MO19-1 18.00 - 19.00 Emile Ter Horst
  • Kunstgras B
  • 6
  • -
GVA 2 (zon) 19.00 - 20.30 Capitao Nseka
  • kunstgras
  • 1
  • -
GVA JO19-1 19.00 - 20.30 Capitao Nseka, Oscar Brom
  • kunstgras
  • 4
  • -
GVA 1 (zon) 19.30 - 21.00 Johan Scholten, Ronnie Claassen
  • C
  • 2
  • Op kunstgras om 20.15 uur

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVA JO9-1 17.00 - 18.00 Mans Brom, Denny Weijsenfeld, Wilko Brom
  • kunstgras
  • -
GVA JO10-1 17.00 - 18.00 Denny Weijsenfeld, Mans Brom, Wilko Brom
  • kunstgras
  • -
GVA JO11-1 17.00 - 18.00 Wilko Brom
  • kunstgras
  • -
GVA MO13-1 17.00 - 18.00 Anne Geurtz
  • Kunstgras B
  • -
GVA JO13-1 18.00 - 19.00 Bart Balk
  • Kunstgras A
  • 5
  • -
GVA MO15-1 18.30 - 19.30 Britt Lenting
  • Kunstgras B
  • 3
  • -
GVA VR3 (zon) 19.00 - 20.00 Marc Maters
  • kunstgras
  • 4
  • -
GVA 35+1 20.00 - 21.30
  • Kunstgras A
  • 3
  • -
GVA 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • kunstgras
  • 2
  • -
GVA 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • kunstgras
  • 2
  • -
GVA 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • kunstgras
  • 1
  • -
GVA 5 (zon) 20.05 - 21.30
  • kunstgras
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!